FOTOGRAF Z NATURY


FOTOGRAFIA JEST MOJĄ PASJĄ


  
                    
DARIUSZ KOWALEWSKI


Wyjątkowość i nieprzewidywalność w świecie przyrody sprawiają, że żyjąc blisko natury, mimowolnie stajemy się jej obserwatorami. Z czasem pragniemy aby nasze spotkania zostały zapamiętane nie tylko w naszej pamięci, ale także zapisane np. w postaci fotografii. Tak też było i w moim przypadku. Lata spędzone w terenie, wiele prób i wyzwań, z którymi było mi pisane się zmierzyć, dały mi umiejętności i doświadczenie, z którym chcę się teraz z Wami podzielić.


Dlatego zapraszam do Szkoły Fotografii Przyrodniczej OBLICZA NATURY, w której doświadczeni wykładowcy nauczą Was nie tylko postrzegać piękno natury, ale także zapisywać je w postaci pięknych fotografii.


Rozpoczniecie przygodę, która z czasem dostarczy Wam wiele niezapomnianych wrażeń i przyjemności!!!                          
KATARZYNA WERENIEWICZ


Fotografia przyrodnicza jest dla mnie wędrówką przez tajemniczy ogród.  Zaglądam do niego przez dziurkę od klucza, którą jest wizjer aparatu.  Bogactwo natury zachwyca mnie  i zadziwia, ważne stają się światło, kolor, nastrój.


Interesuje  mnie wszystko, fascynują  zwierzęta, ale tak samo  ciekawi  rozmaitość  roślin. Obiektyw makro pozwala poznawać sekretne życie owadów, a długa ogniskowa daje możliwość podglądania  ptaków i ssaków. Dziesiątki godzin spędzonych w terenie przekłada się później na zdjęcia.


Możliwość dzielenia się swoją pasją z innymi daje mi wiele radości i satysfakcji.                      

MARCIN MUFAZAŁÓW


Obserwacja przyrody i uwiecznianie jej w fotografii jest dla mnie przenikaniem do innego, lepszego świata. Ten świat jest wyrazem piękna, pełnego mistycznych doznań, jest swoistym uwieńczeniem związku człowieka z przyrodą, w którym to nie my ludzie stawiamy warunki, lecz ONA decyduje o przyszłości dla nas.

Bywa, że oddaje nam w pełni swoje piękno, ale też potrafi być kapryśna i nieprzewidywalna.


Te wszystkie emocje i piękno zastanej przyrody staram się uwiecznuć na swoich fotografiach, które są zwieńczeniem wielogodzinnych obserwacji tego tajemniczego świata, wciąż do końca nieodkrytego. 

Dlaczego warto?


Celem Szkoły Fotografii jest pokazanie piękna natury, poprzez pryzmat naszej indywidualnej wrażliwości oraz przekazanie szczegółowej wiedzy twórczej i praktycznej w najlepszy możliwy sposób.

Profesjonaly sprzęt

PROFESJONALNY

SPRZĘT

DOŚWIADCZENIE  W BRANŻY

DOŚWIADCZENIE

W BRANŻY

PROFESJONALNA  OBSŁUGA

PROFESJONALNA

OBSŁUGA

KONKURENCYJNE  CENY

KONKURENCYJNE

CENY


 

 

f  i    t

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.