Wiosenne Przebudzenie

 

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę z Obliczami Natury, podczas której będziecie mieli okazję fotografować budzącą się z zimowego snu, otaczającą nas faunę i florę. To jednak nie tylko wyprawa fotograficzna, to możliwość przeżywania naprawdę bliskiego kontaktu z naturą i podziwianie jej uroku wszystkimi dostępnymi zmysłami. To niesamowita pora roku, podczas której jesteśmy świadkami wiosennego przebudzenia: zalotów i narodzin. Mamy Wam naprawdę sporo do pokazania i liczymy, że fotołowy, które dla Was organizujemy, na długo pozostaną w Waszej pamięci :).  

 

 

Gdzie? – województwo opolskie, okolice Opola.

 

Kiedy? – termin od kwietnia do końca czerwca.

 

Co fotografujemy? – ptaki (wodne z pływadła, lądowe z czatowni i z podchodu), ssaki (ze specjalnie przygotowanych czatowni i z podchodu)

Nastawiamy się na różne gatunki kaczek, perkozów, gęsi, łabędzie, kormorany, zimorodki, chruściele, dudki, kukułki, krętogłowy, bażanty, błotniaki, wąsatki w zaleznosci od terminu i aktywności danego gatunku. Dziki, jelenie, sarny, zające, lisy, borsuki, jenoty.

 

Co zapewniamy? – fotografowanie w specjalnie przygotowanych czatowniach, namiotów, z pływadeł, fotografowanie z podchodu, konsultacje fotograficzne.

 

Ilość osób: jedna, maksymalnie dwie osoby na podprowadzającego!!!

 

Dodatkowe atrakcje: śniadanie i kawa w terenie, przejad terenowy, nasłuchiwania za pomocą mikrofonu kierunkowego, konsultacje fotograficzne.

 

Zakwaterowanie (we własnym zakresie)  – ośrodki wypoczynkowe, agroturystyki ceny od 75 zł za dobę, możemy podpowiedzieć, gdzie będzie najlepiej?

 

Wyżywienie – oprócz śniadania, we własnym zakresie.

 

Cena: 500 zł/dzień w tym:

- poranne fotografowanie (zaczynamy godzinę przed wschodem słońca)

- śniadanie

- transport podczas pobytu,

- konsultacje fotograficzne,

- popołudniowe wyjście na zdjęcia (kończymy po zachodzie słońca)

 

UWAGA!!!

Pomino, iż dokładamy wszelkich starań w organizację udanych fotołowów, pamiętajmy, że przyroda jest nieprzewidywalna i nigdy nie mamy 100% pewności, że wszystko nam wyjdzie zgodnie z planem.

 

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Rezerwacja terminu następuje wraz z wysłaniem podpisanego formularza zgłoszeniowego i regulaminu, oraz wpłatą zadatku w wysokości 200 zł na konto bankowe:

13 1050 1504 1000 0097 3753 2631.

Wypełnione i podpisane dokumenty, wraz z zaświadczeniem o dokonaniu przelewu należy wysłać na adres: foto@dariuszkowalewski.pl

PLIKI DO POBRANIA

Regulamin wiosenne przebudzenie

 

Formularz zgłoszeniowy

 

 

 

 

f  i    t

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.