Zimowe fotołowy

 

 

 

Chyba wszystkim nam marzy się spacer w zimowej scenerii, skrzypiący śnieg pod butami, drzewa pokryte białym puchem, obok tak nastrojowej scenerii nie sposób przejść obojętnie.

Czasami wystarczy tylko kilkustopniowy przymrozek, aby zobaczyć uśpioną naturę w romantycznym zimowym klimacie. 

Mając na względzie, iż tych ulotnych chwil jest niestety coraz mniej, warto więc kolekcjonować te perełki w postaci niesamowitych fotografii.

Nic lepiej nie pomaga odreagować stres jak zimowe fotołowy i kontakt z naturą. Zapraszamy zatem do przyjazdu, gdzie w specjalnie przygotowanych miejscach będziecie mieli okazję wsłuchać się w odgłosy i podglądać zwierzęta w ich naturalnym, zimowym środowisku.

 

   

 

Gdzie? – województwo opolskie, okolice Opola.

 

Kiedy? – termin od grudnia do końca marca.

 

Co łapiemy w kadrze? – ptaki, ssaki, pejzaż zimowy. (dokładne gatunki mogę podać przed planowanym przyjazdem, w zależności od terminu przyjazdu i aktywności poszczególnych osobników)

 

Co zapewniamy? – fotografowanie w specjalnie przygotowanych czatowniach, fotografowanie z podchodu, konsultacje fotograficzne.

 

Ilość osób: jedna, maksymalnie dwie osoby na podprowadzającego!!!

 

Dodatkowe atrakcje: ciepły posiłek, konsultacje fotograficzne.

 

Zakwaterowanie (we własnym zakresie)  – ośrodki wypoczynkowe, agroturystyki ceny od 75 zł za dobę, możemy podpowiedzieć gdzie będzie najlepiej.

 

Wyżywienie – jeden ciepły posiłek w cenie.

Cena: 500 zł/dzień, w tym:

- całodniowe fotografowanie (zaczynamy godzinę przed świtem, kończymy po zachodzie słońca),

- ciepły posiłek, kawa, herbata (w czasie przerwy),

- transport podczas pobytu,

- konsultacje fotograficzne.

 

UWAGA!!!

Pomino, iż dokładamy wszelkich starań w organizację udanych fotołowów, pamiętajmy, że przyroda jest nieprzewidywalna i nigdy nie mamy 100% pewności, że wszystko nam wyjdzie zgodnie z planem.

 

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Rezerwacja terminu następuje wraz z wysłaniem podpisanego formularza zgłoszeniowego i regulaminu, oraz wpłatą zadatku w wysokości 200 zł na konto bankowe:

13 1050 1504 1000 0097 3753 2631.

Wypełnione i podpisane dokumenty, wraz z zaświadczeniem o dokonaniu przelewu należy wysłać na adres: foto@dariuszkowalewski.pl

PLIKI DO POBRANIA

Regulamin zimowe fotołowy


Formularz zgłoszeniowy 

 

 

f  i    t

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.